008tunel-hakkimizdaTünel Sistem Elektrik Insaat Sanayi ve Ticaret Ltd.Sti. Sinirsiz enerjimizle, biz bir markayiz. 1996 Yilindan Itibaren Faaliyet Gösteren Firmamiz 2007 yilinda Unvan Degistirerek TÜNEL SISTEM ELEKTRIK INSAAT SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI Olarak Uzman Kadrosu ve teknolojik donanimiyla müsterileri için ideal sektörel çözümler üretmektedir.

Tünel Sistem Elektrik Insaat San.Tic.Ltd.Sti. Istanbul’un önemli yerlesim merkezi olan Esenyurt-Esenkent-Bahçeşehir’de Bulunmaktadir.

Kuruldugu ilk günden itibaren sürekli büyüyen firmamiz; sektörde beklentilerin ve ihtiyaçlarin tam karsiligi olan kaliteli hizmet anlayisini ilke edinerek, faaliyet alanlari, müsteri iliskileri, gelisen uzman kadrosu, insana, çevreye, toplumsal degerlere verdigi önem ve tüm bu alanlardaki sinirsiz enerjisiyle sektörünün çok önemli bir çözüm merkezi / markasi haline geldi.


Müsterilerimiz

Tünel Sistem Elektrik, müsterilerini paydas olarak görür ve onlar için deger yaratir.

Kendisini bir çözüm merkezi ve marka haline getirenin müsterisi oldugunun farkindadir. Müsterisi daha aziyla yetinse bile, bir çözüm ortagi olarak onun maksimum faydasi ve sürekli memnuniyeti için çalisir.

Üründe ve Hizmette Kalite

Tünel Sistem Elektrik, müsteri memnuniyetini sürekli kilmak için üründe ve hizmette kaliteyi ön planda tutar.

Üründe ve hizmetteki kalite için sürekli bir gelisim içindedir. Organizasyonunu sürekli gelisim için, sürekli egitim üzerine kurmustur. Bunun için bilimsel teknolojik gelismeleri yakindan takip eder.

Çalisanlarimiz

Tünel Sistem Elektrik, ürün ve hizmetteki kalitenin çalisanlarin kalitesine bagli oldugunu bilir. Konusunda uzman, tecrübeli kadrosu ile hizmetlerini en verimli sekilde gerçeklestirir. Firmamizin bu yapisi sayesinde imalat ve uygulama alaninda yapilan projeye hiz katmanin yaninda alternatif hizmet ve hizli maliyet analizi yapabilme yetenegi ile de müsterilerine zaman ve kazanç avantaji saglar.

Ekip içerisinde yer alan mühendisten temizlikçisine kadar tüm çalisanlar, ekip anlayisinin önemini kavramis durumdadir. Çalisanlarinin mesleki egitimlerinin ve gelisimlerinin yani sira sosyal, kültürel, sanatsal organizasyonlara sponsor olarak toplumsal etkinliklere katilimi destekler.

Sorumluluklarimiz

Sürdürülebilir bir gelisim ve yenilenebilir enerji kaynaklarinin kullanimi Tünel Sistem Elektrik için vazgçilmez önceliklerdir.

Çevresel degerler, doganin korunmasi ve sahip oldugumuz yasam kaynaklarinin gelecek kusaklara devredilmesi için üzerine düsen çalismalari yapar. Uluslararasi kalite onayli, dogaya zarar vermeyen ürünleri kullanir.

Müşterilerimiz

ts-logo